Asus X554LA-XO757H portatīvais dators

Asus X554LA-XO757H ir pievilcīgs portatīvais dators ar noapaļotiem stūriem, labu ekrānu un augstu veiktspēju. Tas nāk komplektā ar Windows 8.1 operētājsistēmu un divu gadu garantiju. Asus X554LA-XO757H galvenā lietotāju mērķauditorija varētu būt mājas lietotāji, kā arī darbinieki mazāk oficiālās firmās – pēc izskata, tas varētu būt, piemēram, “Bites” darbinieku portatīvais dators. Šajā rakstā apskatīsim to, kāds portatīvais dators šis Asus X554LA-XO757H īsti ir, kā arī kam tas varētu interesēt.

Asus X554LA-XO757H plusi un mīnusi

Asus portatīvais dators

Sākot ar labajām īpašībām, jāsaka, ka šim portatīvajam datoram ir labs vizuālais tēls – sudrabotais skārienpaliktnis un plaukstu atbalsta punkts izceļ melno klaviatūru, savukārt apaļie stūri padara kopējo iespaidu par datoru “mazāku”. Datoram ir arī ļoti daudz savienojamības iespēju – piemēram, HDMI izeja, D-Sub (arī zināma kā VGA) pieslēgvieta, vairāki USB porti un citas lietas, kas to padara pievilcīgāku biznesa klientiem, kuriem drošības pēc šādām iespējām jābūt.

Asus X554LA-XO757H ir ļoti jaudīgs – tam ir Intel i3-5010U procesors ar 2.1GHz taktsfrekvenci. Tas ir aprīkots ar HyperThreading funkciju, kas ļauj procesoriem strādāt ar papildus datu plūsmām, tādējādi uzlabojot programmu ātrdarbību. Tāpat šis portatīvais ir ļoti ietilpīgs – tam ir 1 TB cietais disks, – savukārt 4 GB operatīvā atmiņa ļaus jums nemainīt savus pārlūkošanas paradumus (vismaz šī raksta autoram ir atvērtas vēl desmit cilnes) un turēt atvērtas vienlaikus neskaitāmas programmas.

Asus X554LA-XO757H kopsavilkums

Šis dators ir labs risinājums mājām, taču ja vien jūs varat iztērēt vēl kādus 50 papildus eiro datora iegādei, varbūt vērts iegādāties datoru ar firmas – t.i., ne Intel – videokarti, kas ļautu ātrāk apstrādāt video failus un attēlus, kā arī pa laikam paspēlēt kādu spēli. Biznesa lietotāji, kam nav svarīgi atstāt ļoti oficiālu iespaidu, novērtēs šī datora pieklājīgo, taču arī diezgan neuzspīlēto izskatu. Visādi citādi šis dators attaisno savu cenu, un tam nav būtisku, ikdienā jūtamu trūkumu.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums