Asus X553MA-XX450H

Asus X553MA-XX450H ir Asus X553MA sērijas dators, kas ievietojams ‘vidējā klasē’. Šī datora galvenie plusi ir augsta veiktspēja – ļoti noderīgi, ja, tāpat kā šī raksta autors, mēdzat turēt atvērtas neskaitāmas cilnes – kā arī augstā savietojamība, kas to var padarīt par labu izvēli biznesa lietotājiem. Lai gan šo datoru mēdz tirgot sarkanā krāsā, ir pieejami vairāki modeļi, kas šķitīs pieņemamāki vīriešiem.

Asus portatīvais dators

Asus X553MA-XX450H priekšrocības un trūkumi

  • Veiktspēja – Asus X553MA-XX450H ir visnotaļ augsta veiktspēja, kas to padarīs pievilcīgu biznesa lietotājiem. Tajā varēsit veikt lielāko daļu ofisa uzdevumu – visas Microsoft Office programmas tajā darbosies kā bitītes. Tāpat varēsit turēt atvērtas neskaitāmas programmas un pārlūka cilnes, kuras jums varēs novērst uzmanību garajās, šķiet, pat nebeidzamajās ofisa stundās. Augsto veiktspēju nodrošina tieši četrkodolu procesors, savukārt tiem, kuru vajadzības pārsniedz parastās, 4 GB iebūvēto operatīvo atmiņu iespējams aizvietot ar 8 GB atmiņu (par šo opciju vaicājiet pārdevējiem).
  • Savietojamība – datoram ir ne tikai HDMI ports, bet arī CD/DVD rakstītājs, kas noderēs biznesa klientiem, kuri dažreiz vēl joprojām saņem programmas iepakotas šādā veidā. Tāpat dators ir aprīkots ar D-Sub pieslēgvietu, kas ļaus datoru pieslēgt pavecākiem projektoriem un monitoriem. Protams, neizpaliek arī USB porti un Bluetooth funkcija, kuru gan laikam izmanto tikai retais. Datoram ir arī interneta kamera, kuru izmantot, lai zvanītu tuviniekiem, kā arī noturētu biznesa konferences. Tā noderēs arī radošiem mērķiem.
  • Cena? – lai gan Asus X553MA-XX450H ir visnotaļ laba veiktspējas/cenas attiecība, ja jums nav vajadzīgs dators ar D-Sub ieeju un CD/DVD lasītāju/rakstītāju, par šādu cenu var iegādāties arī datoru, kam nav integrētā videokarte – t.i., vairāk vai mazāk jaudīgu spēļu datoru. No otras puses, ja jums ir svarīga legālas programmatūras izmantošana, Asus X553MA-XX450H nāk komplektā ar Windows 8.1 versiju.
  • Mājas lietošanai? – lai gan šis modelis varēs veikt lielāko daļu mājas uzdevumu, mājās reti vajadzīgs tik daudzpusīgi aprīkots dators. Piemēram, faktiski mūsdienās pēc diskdziņa ir ļoti maza vajadzība. Tāpat par šādu cenu var iegādāties datoru, kurā jūs vai jūsu bērni varēs uzspēlēt kādu jaunāku spēli. Protams, tajā iespējams skatīties gan interneta video augstā kvalitātē, gan filmas.

Vēl jāpiebilst, ka uzņēmēji (un sarkanās krāsas gadījumā – uzņēmējas) novērtēs datora visnotaļ izturīgo, pievilcīgo, izturīgo korpusu. Tā kā datoram ir 15.6 collu ekrāns, klaviatūra ir liela, tādēļ rakstīšana nesagādās grūtības, savukārt tiem, kam ikdienā daudz jāraksta cipari, patiks nedaudz novecojusī un reti izmantojamā ciparnīca, kas šī datora klaviatūrā tomēr atstāta. Tāpat jāpiemin arī baterija un ekrāna kvalitāte. Baterija pārlūkošanas režīma noturēs kādas 4-5 stundas bez uzlādes, kas nav slikts rādītājs, savukārt ekrāns, lai gan nav aprīkots ar anti-glare, nav tik plastisks, lai tajā varētu saskatīt atspīdumus.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums