Ārējie diski

Ārējie diski no Apacer, Asus, Buffalo, CaseLogic, Chieftec, D-Link, Hitachi, Inter-Tech, Kworld, Lacie, Linksys, Logilink, Patriot, Prestigio, Raidsonic, Samsung, Seagate, Silicon Power, Thermaltake, Toshiba, Western Digital.

Cieto disku apjoms gigabaitos būs 120 GB, 320 GB, 500 GB, 640 GB, 750 GB, 1 TB, 1,5 TB, 2 TB, 3 TB, 4 TB, 6TB, 8 TB. Cietā diska apjoms ir datu ietilpības rādītājs. Jo lielāks būs cietā diska apjoms, jo attiecīgi vairāk failus, filmas un mūziku tajā varēs uzglabāt.

Ārējos cietos diskus parasti iedala stacionārajos un portatīvajos cietos diskos. Stacionārie ārējie diski būs lielāki nekā portatīvie ārējie diski. Portatīvie ārējie diski būs daudz vieglāki nekā stacionārie ārējie diski, jo tiem ir daudz vieglāks korpuss, USB barošana. Tajos ir cietie diski HDD 2,5″, kas arī ir viens no iemesliem, kāpēc portatīvie ārējie cietie diski ir tik maziņi un ērti pārnēsājami.

Ārējie cietie diski no Apacer, Asus, Buffalo, CaseLogic, Chieftec, D-Link, Hitachi, Inter-Tech, Kworld, Lacie, Linksys, Logilink, Patriot, Prestigio, Raidsonic, Samsung, Seagate, Silicon Power, Thermaltake, Toshiba, Western Digital.

Pērc ārējo disku ar barošanu Strāvas adapters, Tīkls 220V vai USB. Ir pieejami gan 2.0, gan 3.0 USB barošana. USB pieslēgšana nodrošina iespēju pieslēgt ārējo cieto disku praktiski jebkuram mūsdienu datoram, kas nozīmē, ka ideāls variants ir ārējais disks ar USB barošanu.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums