Apple MacBook Air portatīvais dators

Apple ražo ne tikai mp3 atskaņotājus, mobilos telefonus, planšetdatorus, bet arī portatīvos datorus. Apple piedāvātie datori ir ļoti viegli, plāni un attiecīgi ērti pārnēsājami. Apple portatīvie datori ir piemēroti sērfošanai internetā, mācībām, darbam un izklaidei.

MacBook Air datora ekrāna izmēri

Ja Jums vajadzīgos pēc iespējas mazāks un vieglāks portatīvais dators, tad laba izvēle ir Apple piedāvātais MacBook Air. MacBook Air portatīvo datoru ekrāns tiek piedāvāts no 11 līdz 13 collām. Ja Tu bieži atrodies ārpus mājas, ceļo un bez portatīvā datora nespēj pārvietoties, tad šis varētu būt labs portatīvais dators kustībā esošiem cilvēkiem.

Par MacBook Air cieto disku

Jāpiebilst arī tas, ka šiem portatīvajiem datoriem nav cietais disks. Tas padara portatīvo datoru daudz vieglāku un dod iespēju datoru ražotājiem izveidot daudz plānāku portatīvo datoru nekā tiek ražoti standarta portatīvie datori. Portatīvais dators bez cietā diska (Apple gadījumā) nenozīmē portatīvo datoru priekš interneta pārlūkošanas. Rodas jautājums, kur tiek glabāta informācija? Šim portatīvajam datoram visa informācija tiek saglabāta atmiņas kartē.

Intel HD Graphics 3000 video karte

Apple portatīvais dators MacBook Air  ir aprīkots ar Intel HD Graphics 3000 video karti. Šādi aprīkots portatīvais dators dod iespēju spēlēt augstas kvalitātes spēles bez problēmām. Kā jau redzams, tad nebūs problēmas arī skatīties augstas kvalitātes filmas HD formātā.

MacBook Air portatīvais dators ir lieliska izvēle, bet ja rodas šaubas, tad jāpērk MacBook Pro. MacBook Pro ir daudz jaudīgāki, kas paver jaunas iespējas. Tie nopērkami ar daudz lielākiem ekrāniem. 17 collu ekrāns var būt labs aizvietotājs galda datoram.

Portatīvais dators ne tikai paver simtiem dažādu izklaides iespēju, bet arī ir kļuvis par neatņemamu dzīves sastāvdaļu. Apple portatīvais dators ir ilgtermiņa ieguldījums. Tas var būt portatīvais dators darba vajadzībām, portatīvais dators izklaidei, portatīvais dators izglītībai un Tas var būs portatīvais dators Jūsu vajadzībām.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums