Acer un Asus portatīvie datori

Acer portatīvie datori, Asus portatīvie datori, Dell portatīvie datori, Hewlett Packard portatīvie datori un citu portatīvo datoru ražotāju portatīvie datori. Pērc portatīvo datoru tepat internetā, jo tie ir nopērkami par lieliskām cenām.

Portatīvie datori

Portatīvie datori ar 3G

Portatīvie datori ar 3G atbalstu ļauj lietot ātru un kvalitatīvu internetu tur, kur nav ievilkts interneta kabelis. Tajās vietās, kur interneta pakalpojumu sniedzējs nepiedāvā DSL interneta vai optiskā interneta pieslēgumu Jūs varat pieslēgties 3G, kas arī ir gana ātrs un kvalitatīvs pakalpojums. Tas būs iespējams, ja Jūsu portatīvais dators atbalstīs 3G trešās paaudzes tehnoloģijas. 3G nodrošina augstāko iespējamo frekvenču joslas platumu, ļaujot pārraidīt datus ar neticami lielu ātrumu. Šo pakalpojumu Latvijā piedāvā visi mobilie operatori. Vairāk informācijas par 3G vari atrast mobilo operatoru mājas lapās. Tas nozīmē, ka pērkot portatīvo datoru ar 3G tas atvieglos dzīvi vietās, kur nav pieejams ātrs DSL vai optiskais interneta pieslēgums.

Portatīvie datori

Portatīvie datori tiek iedalīti vairākās grupās, kā piemēram, budžeta klases portatīvie datori, biznesa klases portatīvie datori, vispārējas klases portatīvie datori, kuri atšķiras gan cenas, gan portatīvo parametru ziņā. Portatīvie datori tiek dalīti arī citās klasēs, bet tas nav tik svarīgi. Pirms portatīvo datoru iegādes galvenais ir, lai portatīvais dators spētu izpildīt klienta vēlmes. Pirms portatīvo datoru iegādes ir jāpievērš uzmanība baterijas darbības ilgumam, portatīva datora svaram, ekrāna izmēram, video kartei, cietam diskam un tamlīdzīgi.

Baterijas darbības laiks ir tā lieta, kas nosaka aptuvenu laiku, cik ilgi jūsu portatīvie datori spēs darboties bez elektrības. Tā arī ir viena no portatīvo datoru priekšrocībām – darboties bez elektrības padeves. Portatīvos datorus ir ērti pārnēsāt un pēc atslēgšanas no elektrības portatīvie datori spēj darboties pat vairākas stundas. Baterijas darbības laiks ir atkarīgs no portatīvā datora konfigurācijas un citiem faktoriem. Ja portatīvo datoru izmantosiet, lai rakstītu vai pārlūkotu bildes, tad portatīvais dators bez elektrības padeves ar pilnu bateriju spēs darboties pat vairāk kā 3 un 4 stundas. Tai pat laikā, ja klausīsieties interneta radio, skatīsieties interneta TV vai spēlēsiet spēles internetā, tad portatīvā datora baterijas darbības laiks var samazināties uz aptuveni vienu stundu. Portatīvo datoru baterijas darbības laiks atkarīgs no vairākiem faktoriem un protams no paša portatīvā datora. Tas nozīmē, ka ir vērts pirkt portatīvo datoru ar iespējami lielāku baterijas darbības laiku.

Lēti portatīvie datori

Lēti portatīvie datori un dārgi portatīvie datori, kurus iespējams iepirkt interneta veikalā. Lēts portatīvais dators nozīmē nedaudz mazāk parametru. Dārgs portatīvais dators nozīmē daudz vairāk iespējas. Lēts un dārgs portatīvais dators nozīmē mūsdienīgs portatīvais dators un datori.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums