5 Labi portatīvie datori

5 Labi portatīvie datoriPortatīvais dators ir nozīmīgs pirkums, jo labu portatīvo datoru mūsdienās varēs izmantot pat kādus piecus, sešus gadus. Mūsdienu portatīvie datori ir jaudīgi un ne morāli, ne fiziski nenoveco tik ātri, kā, piemēram, 2007. gada modeļi. Šajā rakstā apskatīsim pāris portatīvos datorus, kas varētu būt laba investīcija nākotnei un nenovecos pāris gados.

5 labi portatīvie datori

  • Apple MacBook Pro MD101

Apple produkcija ir slavena ar savu izturību, eleganci un jaudu. Aprīkots ar 13.3” ekrānu un 500GB cieto disku, kā arī jaudīgu Intel i5 divkodolu procesoru, MacBook Pro ir viens no lētākajiem “šikā gala” portatīvajiem datoriem, kas pieejami tirgū. Latvijā diemžēl šis MacBook nav lēts prieks, taču dizaineriem, Apple produkcijas cienītājiem un tiem, kam patīk elegance, šis portatīvais dators būs laba investīcija, kas paliks mūsdienīga arī pēc vairākiem gadiem. Cena: ap LS 750.

  • Acer Aspire V5-571

Acer Aspire V5-571 ir izskatīgs labs portatīvais dators, kas, kaut arī nav tik ātrs, kā pieminētais MacBook, ir vairāk, nekā uz pusi lētāks un piedāvā tikai nedaudz vājāku komplektāciju. V5-571 ir aprīkots ar Intel i3 procesoru, jaudīgu NVIDIA videokarti, 320GB lielu cieto disku un 4GB operatīvās atmiņas. Tas ir aprīkots arī ar ergonomisku un ērtu klaviatūru, turklāt ir labi piemērots spēlēm. Cena: ap LS 350.

  • Asus VivoBook X202E

Asus VivoBook X202E ir ar skārienjūtīgu 11.6” ekrānu aprīkots klēpjdators. Tam ir Intel i3 procesors un 500GB liels cietais disks, kā arī Intel GMA grafikas karte. Šis dators ir mazs un jaudīgs (lai arī mazāk jaudīgs, nekā minētais V5 vai MacBook MD 101), pārāk nekarst un ir ērts lietošanā. Izvēlieties šo datoru, ja vēlaties lētu un pieejamu skārienjūtīgu klēpjdatoru. Cena: ap LS 350.

  • Lenovo ThinkPad Edge E430

Lenovo ThinkPad Edge E430 ir lēts biznesa klases portatīvais dators, kas atspoguļo slaveno IBM klēpjdatoru tradīcijas. Aprīkots ar 14” ekrānu, 500GB lielu cieto disku un monolītisku, elegantu konstrukciju, šis dators noteikti ir piemērots biznesmeņiem, kam svarīga klase, taču kas nevēlas pārmaksāt. Arī šim portatīvajam datoram ir i3 procesors, taču ar lielāku taktsfrekvenci, nekā V5 vai X202E. Pievērsiet uzmanību, ka šis ir ļoti izturīgs modelis, kas kalpos jums daudz ilgāk par garantijas periodu. Tam ir arī ietilpīga baterija. Cena: ap LS 310-350.

  • Toshiba P855

Apskatu noslēdz Toshiba Satellite P855 — elegants un jaudīgs dators, aprīkots ar divkodolu i5 procesoru. Apskats ir vērsts uz visu ‘P855’ klasi, tāpēc daudz kas ir atkarīgs no paša modeļa. Šie portatīvie datori ir vērsti uz ‘vidējo patērētāju’, piedāvājot 15.6” lielus portatīvos datorus, aprīkotus ar 750GB lielu cieto disku, labu NVIDIA videokarti, kas ļauj uzspēlēt arī kādu ne tik vecu spēli, kā arī 4-8GB operatīvās atmiņas, kas jebkuram būs pietiekami. Kopumā P855 ir visaptveroša portatīvo datoru klase, kuras datorus varēsit izmantot ilgus gadus bez bailēm, ka tas pēkšņi “nepavilks” kādu aplikāciju. Cena: sākot no LS 500. 

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *

Kontakti | Privātums